Ambitieus, gedreven, integer, weet wat je wilt, genietend van het leven, beetje stoer maar stiekem tóch gevoelig, prettig uitziend én een groot gevoel voor humor.
Nu weet je iets over mij, zou je ook iets over jezelf kunnen zeggen? Dat zou ik namelijk heel erg op prijs stellen. Misschien even een goed gesprek aanknopen?
Een actieve man, spontaan, zijn hart op de juiste plaats, meelevend en meevoelend. Maar vooral eerlijk en rechtuit. Ik ben dat zelf ook en weet graag waar ik aan toe ben.
Ik wil een man respectvol, aardig, lief, leuk, die danst en de films en het strand leuk vindt. Wie kan onvoorwaardelijke liefde geven en accepteren wie ik ben? Iemand die niet op zoek is naar plezier in een relatie. Wie kan leren om een vrouw te respecteren zodat die vrouw jou ook kan respecteren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Sylwil1955, 61 jaar · Kortenhoef
Ja wat zoek ik in een man eigenlijk alles ik kan beter zeggen wat ik niet zoek dan ben ik sneller klaar. Dus wat ik niet zoek is:
SpiritualLove, 60 jaar · Enschede
Ik ben op zoek naar een leuke metgezel, gesprekspartner, en iemand met een spirituele geest. Je staat open voor allerlei
Poolsebruid, 63 jaar · Valkenburg
Je wilt graag je leven delen,en zoekt geen huishoudster maar wel een gelijkwaardige partner. Je bent graag buiten en hebt
Mia56, 61 jaar · Drongelen
Ik ben gewoon en heb eigenlijk geen rare uitspattingen. Kan goed alleen zijn maar dan mis je toch dat stukje aandacht om je
Tavernelly, 60 jaar · Antwerpen
Een man die wel voor wat uitjes in is. Geen man die alleen maar thuis wil zitten. Uiterlijk en leeftijd geef ik niet zo heel veel
Krachtig54, 63 jaar · Boschoord
Een ruimdenkende man die openstaat voor sex en dat ook gescheiden kan houden van zijn eigen leven. Iemand die af en toe wil