Ik hoop dat je je hart al gebroken hebt. Ik hoop dat je hebt laten zien wat liefde niet is. Ik hoop dat je het ergste hebt gehad met je verleden of huidige relaties. Ik hoop het alleen maar omdat ik niet wil dat je dat met mij doorneemt. Ik wil niet gewoon een andere persoon in je leven zijn die kwam en vertrok. Ik
Ben je op zoek naar plezier en een gezellige man? Je moet wel respectvol zijn tegenover anderen en vooral vrouwen, verder gaat het er gewoon om hoe jij als persoon bent. Ik kan niet wachten om leuke mensen te ontmoeten en nieuwe ervaringen op te doen. Ik ben benieuwd, verras jij mij met een date?
Ja je denkt er eigenlijk hetzelfde over als ik. Door te praten met elkaar kunnen we er achter komen wat we nog meer met elkaar gemeen hebben. Lijkt je dat wat, stuur je me dan een berichtje met een foto erbij? Dan weet ik ook hoe jij eruitziet?