U bent niet jaloers en niet een type dat u zetel niet komt en zelfs niet om te eten en drinken. Als u een serveerster en huishoudster zoekt moet u niet bij mij zijn. Als u een leuke vrouw zoekt om een leuk contact mee op te bouwen en als het klikt meer dan hebt u mij gevonden!
Mijn sociale kring is geslonken, eigenlijk blijft er niemand meer over. Jij bent in veel dingen geïnteresseerd en wilt ook graag nieuwe mensen leren kennen.
Single, lief, attent, trouw, vrolijk en optimistisch. Sportief mag ook maar hoeft niet, iemand die houdt van een gezellig avondje: uit eten gaan, theater of cabaret,
Ik kijk uit naar iemand die een goede prater is, waar ik iets kan van opsteken en die ook naar mij kan luisteren omdat hij vindt dat ik ook best wat zinnigs of grappigs te vertellen heb, die cultureel geïnteresseerd is zonder een wandelende encyclopedie te zijn, waar ik mee kan uitpakken, er goed en