U laat zich niet veranderen en komt op voor u zelf. U weet wat hard werken en lange dagen draaien is, of hebt er begrip voor dat niet alles meteen kan zoals u het wilt. Je wilt een leuke vrouw leren kennen!
Ik hoop dat jij mij vrij en open kan maken. Het bezorgen van een heerlijke toekomst vol romantiek. En wil je met mij experimenteren en kijken wat onze behoeftes zijn
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Marie Lou, 57 jaar · Hoeke
Als je me gewoon pijn gaat doen, bericht me dan niet hier. Ik wil gewoon weer gelukkig zijn met een man die er voor mij kan zijn.
Bataviastad, 59 jaar · Almere
Je bent gewoon je eigen unieke ik die ik wil leren kennen en ik weet zeker dat we iets kunnen vinden wat we gezamenlijk leuk vinden
Kousenband, 55 jaar · Steenwijk
Een discrete man die veel aandacht en zorg besteed aan het verwennen van een vrouw. lief en teder en vol met vurige passie.
Rodewangetj5909, 57 jaar · Haarlem
Ik ga je nu niet een hele reeks van eigenschappen opleggen, dat komt later wel aan bod in de mail of in een goed gesprek.
Mariejose, 58 jaar · Oosterhesselen
Ik heb niet zoveel eisen. Als je maar jezelf bent, en lekker schoon bent.
Habiibah, 55 jaar · Balk
Ik ben niet op zoek naar iets in het bijzonder! Alleen een sexy man om een sexy tijd te hebben met haha zou niet zo moeilijk moeten