Ik zou t leuk vinden weer iemand tegen te komen met wie je " die speciale klik " hebt, lekker verliefd te worden,af en toe samen wat leuks ondernemen en weer iets moois op te bouwen. Eerlijkheid en respect vind ik heel belangrijk. Ben jij een vlot type , eerlijk , open en positief ingesteld, reageer dan en wie weet wat er van komt...
Ook deze rijpe vrouwen uit Oost-Vlaanderen zijn nog op zoek naar sex
Mamie, 52 jaar · Geraardsbergen
♥ Oost-Vlaanderen ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Voor jou mag het een paar kilo's meer zijn haha, ik zou in de slagerij moeten gaan werken. In ieder geval hou ik van een beetje fun in het leven altijd serieus zijn gaat ook vervelen,dus ik hoop dat jij daar ook van houd. Voor de rest zien we wel hoe het zal lopen tussen ons bij mij liggen alle opties open.
Klaar om een (nieuwe) start te maken. Open en spontaan, eerlijk en rechtuit, warm en attent.. Wel een beetje pit, dus niet ja en amen zeggen op alles wat ik zeg.
Wie weet heb je wel dezelfde dingen wat je leuk vind en zo bekijken we hoe we een begin gaan maken, is toch erg mooi. Het leven bestaat nou eenmaal er niet uit om de hele dagen alleen te zijn.
De vrouw van de baas lijkt je wel heel spannend. En ik moet toegeven mij ook. Ik hoop dat je een beetje zin hebt en niet bang ben voor telefoontjes die je liever niet wil horen. Door mijn functie als vrouw van de baas word ik namelijk nogal eens gebeld. Je stoort je daar niet aan en vind het ook niet erg om me zo nu
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BeetjeAandacht, 54 jaar · Eksel
Ik hoop dat ik via deze weg iemand ontmoet met wie ik dingen kan delen. Met name hete momenten! Heb je interesse dan hoor ik het
1diana1, 51 jaar · Eindhoven
Volgt
Zennep, 52 jaar · Almere
Moet weten wat loyaliteit is en vooral lief zijn. Goed kunnen zoenen en respectvol zijn tegenover vrouwen. hygiëne
Aaryn, 52 jaar · Assen
Welke man vind het ook zo geil om samen onder de douche te staan?
Mehetabel, 50 jaar · Oosterhout
Je houd van gezelligheid en wil dat graag delen met anderen. Man, vrouw of stellen iedereen mag reageren van 18 tot 118 bij
Xxcindyxx, 54 jaar · Kaulille
Ook zo gek op seks en ook zin om daar meteen wat aan te doen? Want het is uiteraard heel erg fijn om daar echt lekker van te genieten.