Ik heb geen stereotype man waar ik op val. Ik vind het belangrijk dat een man tijd met me door wil brengen, en oprecht geïnteresseerd in mij is. Zolang deze punten goed zijn in een relatie gaat het vast goed komen.
Als je een borstenman bent, denk ik dat je van me zult gaan genieten. Je kunt alle dingen doen die je wilt met mijn borsten. Laten we nu van elkaar genieten. Ben je bereid om al deze goede dingen voor me te doen?
Zie jij het zitten om met mij een vriendschap aan te gaan, zonder enige verplichtingen? Gewoon lekker op de bank hangen, of naar een festival gaan. Of misschien wel eens een terrasje pakken. Het maakt niet uit of je gebonden bent, en het maakt me ook niet uit wat je leeftijd is! Gaat bij mij om de klik en gezelligheid.
Graag mensen met een doel in het leven. Die ondernemend zijn en verder willen komen. Ook van het leven kunnen genieten en kleine dingen kunnen waarderen. Plus eerlijkheid, respect en direct zijn vind ik erg belangrijk. Mocht ik niet terug reageren ... een afwijzing sturen doe ik niet! (De een wil dat wel
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Roselie71, 46 jaar · Leiden
Niet te groot, hygienisch en zeker met een beetje humor,
CombatJane, 49 jaar · Gapinge
Vrolijk is jouw 2e naam. Gezelligheid. Energie. Klasse. Humor. Passen die woorden goed bij jou? Dan wil ik graag nader kennismaken.
FCUtrecht4ever, 45 jaar ·
Je bent spontaan, leuk en gezellig. Meer kan ik niet eisen van je.
IeleannaXxx, 47 jaar · Lienden
Je bent een sexy man met een goed hoofd op je schouders. Je bent iemand die graag intiem is met de vrouw die hij is, ongeacht waar
Savanha, 45 jaar · Rotterdam
Een man of vrouw die in is voor een avontuur. Of dingen wilt leren. Staat overal voor open. Leeftijd en lichaamsbouw geen probleem.
Payyton- -, 46 jaar · Middelkerke
Opzoek naar een man die ik kan vertrouwen, iemand die serieus op zoek is naar de liefde. Een man waar ik op kan bouwen!