Lijkt het jouw leuk om mij te leren kennen, ben je open en sta je ook open voor een leuke band met mij op te bouwen zodat we wie weet wel eens wat leuks gaan doen, laat dan snel een berichtje achter! Ik kan niet wachten!
ik zou graag in contact komen met mensen,die ook open en communicatief vaardig zijn en een beetje humor hebben! verder heb ik niet in de eerste plaats wensen,maar moet er een klik zijn is het leuk als je goed met elkaar kan praten en elkaar inspireert... en verder moet het dan vanzelf gaan he..
Een stoere lieve man die lief is en die ook positief in het leven staat. Het geeft niets als je kinderen heb maar je moet wel vrijgezel zijn. Een man die getrouwd is of al een relatie heeft die hoeven echt niet te reageren. De rest wil ik je graag privé vertellen als je het goed vind.
Ik ben zoekende naar een leuke man die, net als mij, af en toe buiten het boekje kan en wilt denken. ;) Je vindt het gezellig om lekker te kletsen en met de tijd leuke dingen te ondernemen samen. Je bent ook gesteld op je eigen vrijheid. Je hebt respect voor de ander en je bent niet snel jaloers. Ben jij dit? Hoor
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ondeugent, 45 jaar · Rijkevorsel
Opscheppers weerhouden zich.
Sweet43, 48 jaar · Kapellen
Volgt
Cool Ivyy70, 47 jaar · Opeinde
Ik weet eigenlijk niet waar ik nu precies op val. Een hoog libido is wel de meest belangrijke eigenschap die je moet bezitten.
Chosen, 45 jaar · Alkmaar
Ik val meestal op wat langere mannen. Ik houdt ervan om iets te ondernemen. Daarnaast iemand die gewoon lekker kletst en van
Marionn, 49 jaar · Leeuwarden
Seks staat voor jou op de eerste plaats, liefde op de tweede. een open en vrijdenkende persoon. Ik zeg persoon want een vrouw
A-Manda, 46 jaar · Wortel
Iemand die de dingen die ik wil aankan en respecteert, vooral als het om mijn kinderen gaat. Moet van kinderen houden en het