Je vindt het lekker om buiten sex te hebben en bent dan niet verlegen of terughoudend. Je weet hoe een vrouw te verwennen, bent hygiënisch en als je ook nog eens grappig bent, dan scoor je extra punten.
U bent opzoek naar een vrouw, en neemt de tijd om elkaar wat beter te leren kennen. U bent een man die zichzelf ook vermaakt, maar ook veel dingen samen wil doen.
ik zou graag in contact komen met mensen,die ook open en communicatief vaardig zijn en een beetje humor hebben! verder heb ik niet in de eerste plaats wensen,maar moet er een klik zijn is het leuk als je goed met elkaar kan praten en elkaar inspireert... en verder moet het dan vanzelf gaan he..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rijinstructrice, 49 jaar · Denekamp
Jij bent die lieve man die veel warmte en genegenheid kan bieden. Misschien in tegenstelling tot anderen maakt het mij niet
Betttyb, 48 jaar · Rijswijk
hartstochtelijk
Lookalikemyself, 49 jaar · Breda
Je bent niet iemand die alleen maar thuis zit, je bent ondernemend. Je blijft jezelf en geniet van het leven!
Marijkuh, 49 jaar · Groningen
sex erg lekker vinden , Discreet willen en kunnen zijn
JustKitty69, 48 jaar · Sint-Jan
Ik weet dat ik een beetje gezet ben, maar ik kan je verzekeren dat ik je een gevoel kan geven zoals je nog nooit eerder in je leven
Zatentaai, 47 jaar · Nootdorp
Ik zoek een man die zo nu en dan mijn behoeftes op ALLE manieren kan bevredigen. Leeftijd maakt mij niet uit en het maakt me ook