Je moet gepassioneerd zijn over het leven en een goede luisteraar zijn. Je moet weten hoe je voor jezelf en de mensen om je heen moet zorgen. En ik vind het ook belangrijk dat je netjes en opgeruimd bent.
Je vindt het lekker om buiten sex te hebben en bent dan niet verlegen of terughoudend. Je weet hoe een vrouw te verwennen, bent hygiënisch en als je ook nog eens grappig bent, dan scoor je extra punten.
Graag mensen met een doel in het leven. Die ondernemend zijn en verder willen komen. Ook van het leven kunnen genieten en kleine dingen kunnen waarderen. Plus eerlijkheid, respect en direct zijn vind ik erg belangrijk. Mocht ik niet terug reageren ... een afwijzing sturen doe ik niet! (De een wil dat wel
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
X Anya, 48 jaar · Heesselt
Ik sta open voor veel en heb niet echt een voorkeur, wel gaat het om het genieten wat we beide graag moeten willen. Als we niet
Rheaa, 48 jaar · Putte
Sta jij open voor een vaste relatie? Dan ben ik daar heel blij om en hoop ik iets van je te mogen vernemen.
Psstlief, 48 jaar · Ramsel
Leuk en lief, dat is voor mij het belangrijkste. Niet een saaie man die alleen maar tv kijkt en aan zijn kont krabt uit verveling.
Strawberrybb, 46 jaar · Den Hout
Misschien dat mijn type man hier ook wel ingeschreven staat en hij op zoek is naar een vrouw zoals ik? Hoe leuk zou dat zijn.
Janette1971, 46 jaar · Schulen
Ik zal wachten op de dingen die je mij voorstelt om stout te zijn. Laten we vandaag iets geweldigs doen voor ons beide. Heb je