Een stoere lieve man die lief is en die ook positief in het leven staat. Het geeft niets als je kinderen heb maar je moet wel vrijgezel zijn. Een man die getrouwd is of al een relatie heeft die hoeven echt niet te reageren. De rest wil ik je graag privé vertellen als je het goed vind.
doorzetter en iemand met oog voor de samenleving en de armen onder de mensen. Iemand met passie voor zijn hobbie maar ook voor een huishoudelijke klus draai je je handen niet om. Misschien kun je zelf meer vertellen aan me?
Ik wil de man van mijn dromen ontmoeten. En ik kan je vertellen dat het echt heel leuk gaat worden. We doen wat we zo leuk vinden en dat is het enige dat telt.
Je hebt veel zelfvertrouwen en wil me daar iets van geven. Je doet je best voor mij en natuurlijk ook voor jezelf. We maken allemaal fouten daar zijn we mensen voor. Er is niets dat ik erger vind dan tegen elkaar liegen. Bewaren we het mooie moment voor elkaar.
Pas je een beetje bij mij? Of heb ik het nu toch iets te ingewikkeld voor je gemaakt. Ik denk dat je onder de categorie gewoon valt. Net als ik eigenlijk. Ik stel voor er gebruik van te maken en eens te kijken naar een goed moment.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Apekooltje, 47 jaar · Amsterdam
Je houdt er wel van dat ik ik piercings & tattoos heb en ook niet dat ik een vrouw van 43 ben die zich kleed als een 18jarige
Jolanda422013, 46 jaar · Tilburg
ik ben een vrouw ik heb piercings en tatoos
Christina43, 46 jaar · Sint-Truiden
jonge man die graag is wil daten met rijpere vrouw
CombatJane, 49 jaar · Gapinge
Vrolijk is jouw 2e naam. Gezelligheid. Energie. Klasse. Humor. Passen die woorden goed bij jou? Dan wil ik graag nader kennismaken.
SVanah, 48 jaar · Heers
Je moet avontuurlijk zijn zoals ik en gaat helemaal met me mee voor wat ik denk dat leuk is!
Gerdda, 46 jaar · Steenbergen
Hou jij er van om een vrouw als ik lekker tussen haar borsten te nemen, ben je gek op een lange blowjob en zou je het heerlijk vinden