Ik vind het fijn als je rustig en zachtaardig bent. Iemand die de liefde serieus neemt en de tijd wil nemen om mij te leren kennen. Je bent een zelfstandig type wat graag vooruit denkt.
ik zou graag in contact komen met mensen,die ook open en communicatief vaardig zijn en een beetje humor hebben! verder heb ik niet in de eerste plaats wensen,maar moet er een klik zijn is het leuk als je goed met elkaar kan praten en elkaar inspireert... en verder moet het dan vanzelf gaan he..
Ik ben op zoek naar sex, maar wel met een betrouwbaar iemand. Ik hoef niet veel van jou te weten, ik wil gewoon dat je te vertrouwen bent en eerlijk. Van mij part ben je getrouwd. Bij jou gaat het puur om de sexuele genot. Je bent een verzorgd type, geschoren, hygienisch.
Je vindt het lekker om buiten sex te hebben en bent dan niet verlegen of terughoudend. Je weet hoe een vrouw te verwennen, bent hygiënisch en als je ook nog eens grappig bent, dan scoor je extra punten.
Omdat het voor mij een tijd geleden is ben ik heerlijk nat. Je hoeft maar naar binnen te glijden of je laat me nog meer kreunen van genot. Stoot diep in me en ik zal jou je lekkerste hoogtepunt bezorgen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dinah72, 45 jaar · Berg en Terblijt
Je hebt ervaring op het gebied wat ik wil ontdekken en je hebt geduld omdat met mij te gaan doen. Je kan iemand zeker stellen
Raeylyynn-, 46 jaar · Meldert
Iemand die niet Google is, maar je hebt alles waar ik naar zoek, . Jij zou me schat noemen en zou graag willen weten in welk deel
Wet69, 48 jaar · Rotterdam
leuke man en/of vrouw om leuke dingen mee te doen.
ColbyGreen, 45 jaar · Dirksland
ik ben op zoek naar leuke mensen hier voor leuke contacten en ik zie het wel verder
HotAlliS, 47 jaar · Lelystad
Als je op zoek bent naar harde seks, ben ik beschikbaar voor jou. Wat kan jij voor mij betekenen? Laten we sman maar stout worden.
Stekelbeesje, 46 jaar · Hilvarenbeek
Ik zoek vooral een goede vriend, een man waarmee ik dezelfde interesses kan delen. Die er goed verzorgd uitziet en spontaan