Zo ja, dan weet je dat ik wacht...op die liefde die je me wilt geven, op de relatie die wij samen kunnen hebben. Laten we die grote stap nemen om elkaar te leren kennen en iets moois op te bouwen. Ik kijk er in ieder geval naar uit!
Jij bent net als ik ook op zoek naar het geluk. Nu hangt alles af van de klik en de chemie. Dat wil ik wel met jou onderzoeken als je mijn profiel leuk genoeg vind om te reageren. Kan hier nog 100 dingen neerschrijven over jou, maar mijns inziens heeft dat geen zin. Het heeft zin om elkaar face to face te zien en
Zie jij het zitten om met mij een vriendschap aan te gaan, zonder enige verplichtingen? Gewoon lekker op de bank hangen, of naar een festival gaan. Of misschien wel eens een terrasje pakken. Het maakt niet uit of je gebonden bent, en het maakt me ook niet uit wat je leeftijd is! Gaat bij mij om de klik en gezelligheid.
Zo vind ik dat even moeilijk om hier iets neer te zetten. Ik ben helemaal niet iemand die echt iets heel erg belangrijk vind! Buiten de cliché dingen zoals een goede verzorging dan. Als het bij jou past om veel te delen lijk jij misschien ook wel op mij.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Aiman720917, 45 jaar · Hoofddorp
Jij kunt een vrouw met lange benen wel waarderen en bent bij voorkeur een liefhebber van dieren. Verder heb ik geen specifieke
Bankiertje, 48 jaar · Hasselt
Je bent single en bereid om aan een relatie te werken. Ik val op eerlijke, spontane en vrolijke mannen. Die het leuk vinden
LittleDoll73, 45 jaar · Herselt
Een man die een sap uit mijn poesje wil. Een man die dol is op het likken van een nat kutje. Een man die mijn poesje zal likken.
Strawberrybb, 46 jaar · Den Hout
Misschien dat mijn type man hier ook wel ingeschreven staat en hij op zoek is naar een vrouw zoals ik? Hoe leuk zou dat zijn.
Optijd, 48 jaar · Zuid-Scharwoude
Je wilt seks, veel seks. Je bent teder, maar je houd ook van hard en diep.
Jasba, 47 jaar · Gorinchem
Een lieve rustige man die alles op een rustige manier wil opbouwen met me. Een man die leuke dingen wil doen en die niet alleen