ik weet niet wat er hier fout loopt,maar ik kan mijn profiel niet meer veranderen,althans mijn naam niet,en ik wordt bijna alleen maar bekeken door profielen van vrouwen,dus ik denk dat er hier toch iets fout zit,maar ik weet niet wat..
Humor en lol maken horen zeker bij mij, ik denk dat ik dat in een klik met jou nog het meest belangrijke vind.Liefde is niet iemand die aan al je wensen voldoet maar iemand waarvoor je wensen laat vallen. Ik wil dit heel graag voor je doen, ik hoop jij ook voor mij
Je laat me weer jong voelen! Je hoeft je geen zorgen te maken over mijn man, omdat hij altijd druk bezig is met zijn werk en ook niet thuis is. Meestal komt hij pas 's avonds laat thuis.
Je vindt het lekker om buiten sex te hebben en bent dan niet verlegen of terughoudend. Je weet hoe een vrouw te verwennen, bent hygiënisch en als je ook nog eens grappig bent, dan scoor je extra punten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Veertigplusandsingle, 47 jaar · Rotterdam
Ik zoek een man die mij met beide beentjes op de grond kan houden maar mij ook kan prikkelen, uitdagen en verassen. Ik hou van
TrishaS, 47 jaar · Vollezele
Ik ben op zoek naar een man die tijd met mij wil doorbrengen, en die ook op zoek is naar emotionele stabiliteit voor nu en in de
Pettycoat, 48 jaar · Hasselt
Ik wil gewoon genieten met een man die ABSOLUUT niet vies is van seks zodat we samen gezellige en stoute avonden kunnen hebben.