Een man die bij mij zou kunnen zijn als hij zin heeft in wat leuks te ondernemen. Een man die ook graag nieuwe dingen probeert of er nieuwsgierig naar is en ook nog veel wilt ontdekken, samen met mij. Een man die alles makkelijk aankan omdat hij zo'n rustig karakter heeft en niet makkelijk in paniek raakt.
Je bent op zoek naar een leuke vrouw. Waar gezelligheid echt boven alles gaat. Ik hou van koken en ook al heb ik wisselende tijden om te werken ik probeer altijd iets gezelligs en lekkers achter te laten in huis. Ben je ook een huiselijk type?
Je kan het goed met iedereen vinden je houd er ook wel van om eens dingen te onder nemen maar hebt de mentaliteit van niets moet alles mag, en je vind het niet vervelend als ik mijn zon bezoeken ga.