Ik hoop dat jij dit ook wilt want het klinkt echt wel heel erg klef natuurlijk maar dat komt vast wel goed. Ik wil ook niet te snel gaan maar gewoon heel erg graag rustig aan en kijken waar we terecht komen als we onszelf laten gaan.
Een stoere man is altijd wel leuk om te ontmoeten (een man met een motor vind ik ook wel wat haha!) Ik ben net nieuw hier, weet nog niet zo goed hoe het werkt..Maar wees jezelf, trek je stoute schoenen aan zou ik zeggen en neem gewoon contact met me op. Wel heel graag met een foto dan zie ik je gelijk.
Een sterke man die weet wat hij wilt en niet in een relatie stapt om maar een relatie te hebben maar echt om de juiste redenen; omdat je verliefd bent geworden en van die persoon bent gaan houden. Je wilt me leren kennen zoals ik ben, je neemt het leven zoals het komt en obstakels ga je niet uit de weg maar die ga
Je bent een man die midden in het leven staat. Hartelijk en warm, dat is eigenlijk wat ik zoek in een man. Ik kan hier wel een heel eisenpakket opschrijven maar weet niet of de realistisch is?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Eternal Youth, 50 jaar · Rotterdam
Aan alle leuke kerels die ouder zijn dan 50 zeg ik: stuur mij maar snel eens een leuk berichtje! Ik val op een iets oudere man!
Jill2u, 52 jaar · Hakendover
Ik hou van mannen die me aandacht durven te geven. Ik zou graag wijn op het terras met je willen drinken, het zou erg leuk zijn
AlsHetKan, 51 jaar · Mijdrecht
Als je voor een avontuur of uitdaging wil gaan, moet je natuurlijk niet beginnen aan een relatie. Dat is mijn ervaring! Ik
Love2Roleplay, 50 jaar · Etten-Leur
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films.
Geahhh, 51 jaar · Noordwijk
Wat ik het liefst zou vinden is een fijne vent met een avontuurlijke en energieke instelling. Iemand waar ik echt wat mee op
HoLaurence, 50 jaar · Izegem
Graag een man met een beetje diepte gang, ik hou wel niet zo van mannen met oppervlakkigheid. Iets met 2 ondernemen is zoveel