Zou het graag weer willen delen met een man die qua leven net als ik in rustig vaarwater verkeert en waar ik mee kan lachen. Je hoeft niet een boot te hebben maar het zou wel iets gemakkelijker zijn als je ook echt het water op zou willen.
Zullen we elkaar die kans geven, elkaar leren kennen en de mooie eigenschappen van elkaar ontdekken? Dat is pas een fijn begin waar we zeker werk van kunnen maken samen!
Ik wil graag een man hebben en samen plezier hebben. Als ik dat heb dan gaan we er voor. We gaan het plezier hebben waar we beide naar verlangen. Dat is ook wat jij verwacht?
Seks is in mijn gedachten en we gaan er ook voor. We moeten dat terug vinden en samen een moment van goede seks hebben. En hopelijk voor meer dan één keer?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Priscillaaxx, 50 jaar · Pijnacker
Ik wil dat mijn man eerlijk en respectvol met mij is. Ik wil dat mijn man mijn leven is. En ik weet zeker dat ik alles aan mijn liefdevolle
AnneSuze, 50 jaar · Aarschot
Jij staat er ook ontspannen in. Voor jou geen relatie (of die heb je al dat maakt me ook niet uit) maar een leuke date af en toe
Nonverbaal, 50 jaar · Meerhout
Je staat stevig in je schoenen en je weet wat je wilt hebben.
ShellyMelly, 50 jaar · Zierikzee
Je bent behoorlijk onderdanig, maar als je wilt dat ik zachtaardig ben, dan kan ik dat ook. Het gaat erom dat we van elkaars
Liefdeisblind, 52 jaar · Geldermalsen
Ben jij de man die met mij op stap wilt gaan. Of heb je liever een leuk gesprek online. Op welke manier je het ook gezellig wilt