Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw. Je houd van praten, luchtige gesprekken maar ook gesprekken met diepgang. Je vermaakt jezelf prima , maar het liefste doe je dingen samen. Je leven is zeker geen toneelspel!
Ben jij ook nog steeds zoekende naar een relatie? Zie ik er goed genoeg uit voor je? Stuur me dan een leuk en lief berichtje! Ik ben er zeker van dat het gaat werken.
Je bent een man die weet wat het is een rugzakje te hebben. Het leven wil je nieuw leven inblazen en je wilt genieten, maar dan niet meer alleen. Friends with benefits idee loop je ook al een tijdje mee rond.
Als jij die stoute man bent, die mij kan geven wat ik zoek dan hoor ik dat natuurlijk erg graag. Jij bent de man waar ik naar zoek als je mij die spannende tijd kan geven waar ik naar zoek! Ben jij klaar voor een avontuur met mij?