Een lieve eerlijk man die ook het alleen zijn een beetje beu is en die een vrouw zoekt om gezellige dingen mee te doen. Lekker rustig alles wil opbouwen en dan bekijken hoe het gaat lopen. Kinderen zijn geen bezwaar maar wel als je al in een relatie zit. Dan hoef je ook niet te reageren hoor.
Je houdt van plannen om te reizen zoals het bezoeken van enkele toeristenplekken. En heeft een flexibele tijd die ik alleen maar kan uitgeven. Dat waardeer ik.
Ben jij die man die mij lekker kan maken. Ik weet zeker dat dit de manier is om samen een geweldige tijd te hebben samen. Ik wacht op je berichtje. Ik ben altijd klaar voor een goed potje seks!
Je moet aardig zijn, heel makkelijk zijn in de omgang en altijd iets leuks willen doen. Maak me gelukkig en laat me weer lachen, ik ben zo eenzaam en zou me zo graag weer in het gezelschap bevinden van een lieve man!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Roddelaarster, 54 jaar · Roden
Ik kan vrij kort zijn over mijn wensen. Een type wat mij aanspreekt is een man (leeftijd niet belangrijk) die er van houdt om
Gerdjy, 53 jaar · Enschede
Het hoeft van jou allemaal niet zo hard en stoer, je kunt je openstellen voor een vrouw die het wat rustiger aan wilt doen. Maar
Sonja26665, 52 jaar · Enschede
ik ben op zoek naar iemand die van het leven kan genieten maar ook niet wegloopt voor problemen. iemand die echt voor mij wil
Grietja, 50 jaar · Scherpenisse
Je bent geil, opgewonden en een tijger in bed. Je zoekt net als ik geen relatie, dus wel de lusten en niet de lasten. Discretie.
Augus49, 52 jaar · Akkrum
Als jij lief leuk en charmant bent zijn dat voor mij de belangrijkste dingen. Iemand die hartelijk is en oprecht. Echt nog
Funmaker6605, 51 jaar · Leeuwarden
Je vind bondage spannend of wilt dat een keer proberen, het is geen must. Je zoekt seks.