Ik zou eerlijk zeggen dat ik deze app al een tijdje gebruik, maar zonder succes. Dat laat me de hoop niet verliezen. Waarom zoeken? Omdat ik de persoon niet heb ontmoet met wie ik wil zijn. Er zijn aardige mensen, maar normaal zijn ze ver weg ... zo verdrietig. Trouwens, als je niet wilt worden geblokkeerd, wees alsjeblieft aardig. Ik hou niet van iemand die gemakkelijk een persoon beoordeelt op basis van hun situatie of van hun status.
Je weet nog niet precies wat je zoekt, of misschien weet je het wel. Maar je wilt in elk geval in contact komen met een vrouw. Je houd van praten, luchtige gesprekken maar ook gesprekken met diepgang. Je vermaakt jezelf prima , maar het liefste doe je dingen samen. Je leven is zeker geen toneelspel!
Ik wil gewoon meer plezier in mijn leven en daar heb ik mij gewoon een vriend voor nodig. Ik hoop dat jij dat bent! Ik sta te popelen om er voor te gaan en het een kans te geven. Zou jij die kans met twee handen aan willen pakken?
Je houdt van plannen om te reizen zoals het bezoeken van enkele toeristenplekken. En heeft een flexibele tijd die ik alleen maar kan uitgeven. Dat waardeer ik.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Love2Roleplay, 50 jaar · Etten-Leur
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films.
Hanne-Lore, 50 jaar · Kerkom
Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap
Lovely-L66, 52 jaar · Balkbrug
Een leuke lieve man. Die net als ik vrijgezel is, een leuk leven wilt samen, Lekker eten, of een terrasje pakken.
Strangeress, 50 jaar · Almere
een knappe vent die mij draagt met zijn sterke armen.
Marjann66, 50 jaar ·
Mannen zoek toch iemand van je eigen leeftijd! Dat is wat ik een tijdlang gedacht heb. Maar dat krijg je wel als je verlaten
Petronellaa, 54 jaar · Heerlen
Een leuke man met een serieuse uitstraling. Om mee te lachen en mee te donderen. Ik kan namelijk ook wel een beetje stout zijn