Wat ik zoek is iemand die echt gaat voor een fijne toekomst samen. Ongedachte welke leeftijd of achtergrond dan ook. Een energieke persoonlijkheid past zeker bij mij.
ik heb veel mannen leren kennen, maar er was altijd wel iets waardoor het nooit een serieuze relatie werd. Misschien omdat mannen hier in de stad vrij snel een nieuwe vrouw kunnen "scoren". Ik ben toch wel op zoek naar die ene leuke jongen voor meer dan 1 nacht! Leeftijd is niet geheel belangrijk,
Mijn dildo verveelt me en daar moet een harde pik in, zo eentje die ook lekker doorstoot en me laat genieten. Heb jij die pik voor me? Stoot jij hem hard in al mijn gaatjes?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jul1970, 47 jaar · Boornzwaag
Jij bent ook wel te vinden voor nudisme en je bezoekt ook graag plaatsen waar het ons wordt toegelaten onszelf te tonen. Je
Adiilynn , 49 jaar · Almere
Ik wil echt de tijd van mijn leven, dat zit de hele tijd in mijn hoofd. Ik wil lekker voor je koken met een goed glas wijn er bij.
Ka71, 46 jaar · Ermelo
Man tussen 30 en 60 bereid tot anale seks. Niet te groot geschapen. Misschien langdurige discrete relatie maar dat is toekomst
MuskjeSingle, 49 jaar · Leeuwarden
Volgt
Kimmie197197012, 46 jaar · Aerdt
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's.
Avonduurtjee, 47 jaar · Noordwijkerhout
Het leukste vind ik het als jij ook initiatief tot contact neemt, verbaal sterk bent en niet rond de pot draait. Uiterlijk