Zoek een man met een eigen leven en het liefst met enig gevoel voor humor en zelfspot maar ook iemand die begaan is met zijn medemens en graag belangeloos iets wil bijdragen aan een gezonde samenleving. Daarnaast eerlijkheid en vertrouwen hoog in het vaandel draagt.
Ik heb een man nodig die mij kan helpen, mij blij weet te maken en mij natuurlijk in alle mogelijke manieren kan plezieren! Ik heb overal zin in en als jij geïnteresseerd bent twijfel dan niet om mij iets leuks te sturen!
Wat ik in een man zoek is puur de gezelligheid, warmte, liefde en natuurlijk het samen zijn en vooral genieten. Ik hoop dat je het geweldig vind er op uit te gaan en dat je het in hebt om mij lekker op te vrolijken!