Nu ben ik erg benieuwd wat jij zoekt. Ik hoop hetzelfde als wat ik zoek want dan zijn we allebei gelijk aan de man en dat lijkt me wel heel erg fijn om eerlijk te zijn. We moeten eens kijken of we samen wat leuks kunnen doen.
Ik hoop dat hier alleen leuke mannen zitten, maar daar ga ik in elk geval wel van uit. Jij bent dus per definitie een leuke man, en je ziet er ook nog eens leuk uit. Nou gewoon even reageren en dan gaan wij samen er een gezellig avondje van maken.
Hou jij het vaker dan 1 keer achter elkaar vol? Ben jij niet zo een man die na het klaarkomen gelijk in slaap valt maar nog een keer wil neuken? Zo iemand heb ik echt nodig!
Een vriendelijke man die goede manieren heeft en mijn beslissing in het leven kan respecteren. Ik hou van een man die de altijd eerlijk tegen me is. Als je op zoek bent naar een serieuze relatie dan denk ik dat jij mijn ideale man bent. Praat alsjeblieft met me!