En deze lieve maar drukke vrouw is op zoek naar een man om haar leven mee te delen. En laat je niet afschrikken door het "druk" gedeelte. Voor jou maak ik graag tijd vrij.
Een lieve zorgzame man die eerlijk voor zijn gevoel uit komt en ten alle tijden eerlijk is, ook al is het moeilijk. Dan heb je al heel veel bij mij gewonnen hoor. Voel je je aangesproken?
Ik wil een maatje voor mezelf vinden en moet alles hebben. Een man om gelukkig mee te zijn is slechts een droom en ik wil dat mogelijk maken. Ben je dat nu ook van plan?
Een vriendelijke man die goede manieren heeft en mijn beslissing in het leven kan respecteren. Ik hou van een man die de altijd eerlijk tegen me is. Als je op zoek bent naar een serieuze relatie dan denk ik dat jij mijn ideale man bent. Praat alsjeblieft met me!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Debraho, 46 jaar · Pulle
Als ik tegen jou zeg dat ik jou sexy vind, dan is dat sexy op de manier zoals ik een man graag zie. Een man die begripvol is en geduldig
Sharry, 46 jaar · Leuven
Een leuke vent, die eventueel sex met twee vrouwen zou willen. Ik ben bij, mijn vriendin lesbisch... maar kan nog veranderen.
Ruubbie, 45 jaar · Sappemeer
Je bent single en niet gebonden dat is heel belangrijk voor mij, je hebt tijd voor mij en anders zul je tijd voor mij vrij maken
Kletsbeppie, 49 jaar · Garrelsweer
Ook op zoek naar een vast seks maatje? Iemand waar je lekker je lusten op los kan laten en waar je heerlijk van kan gaan genieten?
SingleYuo, 49 jaar · Born
Een man die kan denken dat we kunnen opschieten en doorgaan met wat hij begon. Wil je dat ik op je plaats blijf of dat je wekenlang
MarlyMar1907, 45 jaar · Liessel
Ik ben klaar voor de dingen die je mij kunt aanbieden. Zorg er gewoon voor dat we die vandaag kunnen doen. Wat doe je op dit moment?