ik heb veel mannen leren kennen, maar er was altijd wel iets waardoor het nooit een serieuze relatie werd. Misschien omdat mannen hier in de stad vrij snel een nieuwe vrouw kunnen "scoren". Ik ben toch wel op zoek naar die ene leuke jongen voor meer dan 1 nacht! Leeftijd is niet geheel belangrijk, maar een beetje eerlijke vent mij jij wel zijn.
Lekker veel seks hebben en alleen maar aan jou en mij denken dat is wel het voornaamste van alles. Veel seks doet een mens gewoon goed, daarom wil ik daar echt graag werk van maken met jou samen.
Het eerste dat je moet onthouden, is dat ik mijn man niet zal verlaten. Het is niet echt zijn fout dat hij me niet kan bevredigen. Hopelijk kan dat. Ik wil alleen je lichaam en zeker dat het leuk is als we met elkaar opschieten, maar we gaan niet uit eten of zo. Laten we het dus simpel houden.
Ik hoop dat hier alleen leuke mannen zitten, maar daar ga ik in elk geval wel van uit. Jij bent dus per definitie een leuke man, en je ziet er ook nog eens leuk uit. Nou gewoon even reageren en dan gaan wij samen er een gezellig avondje van maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mahcieh, 49 jaar · Zuidlaren
Je bent grappig en vind het niet erg om je als een kind te gedragen in Disneyland. Ik wilde er naartoe gaan en wat foto's maken.
Viv1968, 49 jaar · Gorredijk
Ik zal jou zeker laten voelen hoe speciaal jij op dat moment voor mij bent als wij samen gaan zijn. Ik hoop ook dat dit snel gaat
Maxime2, 49 jaar · Zoersel
volgt
L0vertje, 46 jaar · Vreeland
Een passionele maar toch zachte en tedere man. Het klinkt wellicht een beetje tegenstrijdig maar ik wil het vuur tussen ons
--Scarlett--, 46 jaar · Warfstermolen
Een ervaren man die ik niet alles hoef uit te leggen. Het is veel leuker om het plezier weer samen terug te krijgen. Doe jij gezellig
CinCin1969, 48 jaar · Appelscha
Als je een heel magische tong hebt, een heel harde lul en een hand die me een gepassioneerde aanraking kan geven... Misschien