Dus zoek jij net als ik iemand om deze dagen op een leuke manier gevuld te krijgen. En niet meer alleen te zijn. Gewoon iemand om lekker tegen aan te kruipen, en een arm om je heen te slaan. Zeker zo voor de korte dagen die er nu aan komen.
Ik maak me niet leuker dan ik ben en dat verwacht ik eigenlijk van een man ook. Gewoon jezelf zijn en blijven en ook je minpunten durven benoemen. Dan ben je in mijn ogen een goede vent.
Ook op zoek naar die ene leuke man? En weet je ook nog niet wie je tegen gaat komen? Zijn er onzekerheden of weet je ook nog niet goed wat het nu precies inhoudt, stappen we er dan samen misschien gewoon in?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Amanymf, 45 jaar · Ophoven
gelijkgestemde man met enige standing en cultuur maar ook humor !
Shronn , 47 jaar · Bornem
Ik kan gemakkelijk praten, je zult geen probleem met me hebben, wees gewoon ruimdenkend gemakkelijk en wees een aardig persoon
Melinda, 45 jaar · Groningen
Ik ben opzoek naar een vent met dezelfde interesses.
Jayna, 46 jaar · Bergen op Zoom
Zelf ben ik inmiddels ook gescheiden. Ik voel me niet eenzaam maar heb wel behoefte om af en toe in iemand zijn armen te kruipen.
XxEdith1971xx, 47 jaar · Leiden
Als jij echt zou willen weten hoe ik proef en waar ik naar smaak, dan is daar maar één oplossing voor. Mij snel
Maleficen690804, 48 jaar · Onkerzele
Ik zoek een lieve man die gezellig samen met mij dingen wil doen maar het ook niet erg vind om apart van elkaar dingen te doen