Ik ben erg benieuwd naar de reacties die gaan komen. Voor mij is dit echt de eerste keer en het kan niet gek genoeg zijn! We kunnen gewoon samen weg, wat vind je daarvan? Heb je last van zeeziekte?
Heb je geen zin om alleen op vakantie te gaan deze zomer? Als je het ziet zitten om met een leuke, spontane en goedlachse dame op vakantie te gaan, dan moet je zeker reageren. We komen er samen wel uit waar naartoe maar het liefst een land met een warm klimaat.
Ik wil dat maatje hebben voor seks en meer. Dus laten we het goedmaken en snel laten gebeuren. En als het goed is, doen we het veel vaker. Is dat ook iets voor jou?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mxyx2, 45 jaar · Heist-aan-Zee
Je zoekt net als ik naar iemand die het leven leuker en gezelliger maakt. Iemand om het gezellig mee te maken thuis op de bank,
Jilsa, 45 jaar · Wuustwezel
Wie wil er dicht genoeg bij me zijn. En toen hield ik mijn hoofd vast als ik in slechte dingen ben. Misschien is het tijd om samen
Kimmie197197012, 46 jaar · Aerdt
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's.
Faytje19710224, 46 jaar · Helen-Bos
Dat ik regelmatig dagen van huis ben vind je niet erg. Je mist de warmte van een relatie. Wat kan ik verder zeggen? Dat het toch
Jeannettesingle, 47 jaar · Oudenaken
Ga jij samen met mij motor rijden en zien waar we uitkomen? Het lijkt me echt super gaaf!
Dinah72, 45 jaar · Berg en Terblijt
Je hebt ervaring op het gebied wat ik wil ontdekken en je hebt geduld omdat met mij te gaan doen. Je kan iemand zeker stellen