Leeftijd speelt voor mij niet bepaald een grote rol, maar ik snap best dan een man van mijn leeftijd minder verlegen is dan iemand van bijvoorbeeld 35 jaar. Begrijp me niet verkeerd, seks is lekker, maar ik wil niet dat de sfeer al dood valt bij de ontmoeting.
Zou graag een lieve,eerlijke,spontane,sociale gezellige goed geklede en verzorgde man leren kennen die precies weet wat hij wil in zijn leven en ervoor wil gaan als de klik er van 2 kanten ook is. Gewoon voor elkaar open proberen te staan en elkaar toelaten ook al is het soms een beetje eng, maar wie weet
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Zoutleeuwke, 65 jaar · Zoutleeuw
Je bent een persoon die me nooit zou tegenhouden in mijn doen en laten en zou me accepteren zoals ik ben.
Juliana S, 68 jaar · Eck en Wiel
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben.
Marga, 65 jaar · Oudegem
Ik zoek een eerlijke man die nog van de kleine alledaagse dingen kan genieten.
ZKTTRIO, 65 jaar · Hoogstade
Zoek een man die wel een trio met twee dames zou willen hebben kus.
JuliaTroost, 69 jaar · Assen
spontane, betrouwbare gezellige en verzorgd
Teuntjedol, 70 jaar · Arnhem
Als je mijn profiel hebt bekeken, heb je waarschijnlijk gemerkt dat het niet discreet hoeft. Mijn man staat volledig achter