Een vrijgezelle man, die ook niet meer alleen wilt zijn. Een vrouw zoekt voor een gezellige tijd samen, want samen is toch leuker dan alleen? Als jij dat ook vind stuur je mij dan een berichtje?
Je bent een gezellige lieve man. Je bent ongeveer van mijn leeftijd, iets ouder of jonger maakt niet uit. Je bent ongebonden, en je vindt het net als ik heel erg leuk om lekker uit eten te gaan.
Ik heb weinig mannen gevonden die mij aankunnen, laat staan mij durven aan te spreken. Is toch nergens voor nodig, of vallen jullie op zo'n jong onschuldig studente die het voor het eerst doet?? misschien moet ik ook maar eens voor wat jongers gaan, dan weet ik zeker dat ik de hele nacht doorhaal!!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Louisa40, 62 jaar · Niekerk
lieve, attente en vrolijke man bent die me accepteer voor wie ik ben en die mijn leven wat spannender kan en wilt maken.
Riavandepont, 61 jaar · Kapelle
Ik zoek gewoon een man die onderhoudend is en wat te vertellen heeft en dat mag over van alles en nog wat zijn; je werk, hobby
Ochtendmenz, 63 jaar · Fluitenberg
Een man die ook en leuk gezelschap mist en samen leuke dingen wil ondernemen. Persoonlijke hygiene is erg belangrijk.
Shiba, 62 jaar · Rotterdam
volgt
Mona1956, 61 jaar · Sint-Niklaas
Ambitieus, gedreven, integer, weet wat je wilt, genietend van het leven, beetje stoer maar stiekem tóch gevoelig,
Goudasroem, 64 jaar · Gouda
Alles behalve een bankhangende bierdrinker die nog te lui is om de douche in te gaan. maar gewoon een man die vol in het leven