Ik wil een leuke tijd met je doorgaan en dat heb ik zo hard nodig. Ik wil een geweldige tijd hebben met een man en oud worden met hem. Is dat ook op dit moment een gedachte voor jou?
Ik hou van mijn leven en ik heb een man nodig om ook gelukkig te zijn. Samen zijn we sterk en we gaan voor het plezier. Dat is naar mijn mening zo'n goed. Doen wat we willen en ervoor gaan!
Een man die mij weer na lange tijd kan laten voelen hoe het is om weer verliefd te zijn, de vlinders kan laten voelen en om te genieten van elkaar. Zie jij er leuk uit en heb je een goed hart dan wil ik zeker weten kennis met jou maken, jij ook met mij?
Ook jij bent reislustig en ondernemend. Je houdt van cultuur en ziet er niet tegenop om eventueel zelfs een kamer te delen met mij. Je houdt van wandelen en erop uit gaan. Gezellig een drankje ergens drinken is niet tegen dovemansoren gezegd.
Ik wil weten of we het kunnen laten gebeuren. Om eerlijk te zijn is dat het meest perfecte idee ooit. Zullen we ontdekken of dat is wat we echt leuk vinden? Is dat wat je ook wilt?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NadeehX, 56 jaar · Vinkt
Je bent aardig en zorgzaam, je hebt een breed begrip van het leven en je probeert me te plezieren met je woorden, wees mijn vriend
Everly S, 55 jaar · Zeewolde
Ik haat een nep type persoon. Ik doe altijd alsof ik persoon ben. Ik vind het niet leuk, maar bovenal waardeer ik eerlijkheid
Indy600, 58 jaar · Venray
Je leerde omgaan met mijn onvolkomenheden en waardeerde mijn tekortkomingen omdat ik gewoon niet perfect ben Ik hou van
Rachel2009, 59 jaar · Eelde
Nou ik weet niet wat ik hier zou moeten schrijven, zolang je me aardig behandelt, en me accepteert voor wie ik ben. Dan zal ik
AvondBezoekje, 57 jaar · Utrecht
Een seksueel actieve man, liefst in de omgeving. Rond de zelfde leeftijd, tenzij jij jonger bent en ook geïnteresseerd
Yienddie, 55 jaar · Hulsberg
Ik wil dat je geduld met me hebt. Als je dat kunt wezen ben ik er vrij zeker van dat we van elkaars gezelschap zullen genieten.