Ik heb seks nodig in me leven. En ik heb een man nodig die net zoveel van seks houd als ik. Als ik dat zou kunnen vinden dan maak je me de gelukkigste vrouw ter wereld. Het is aan jou zou je voor me willen gaan en elkaar beter willen leren kennen?
Ook jij bent reislustig en ondernemend. Je houdt van cultuur en ziet er niet tegenop om eventueel zelfs een kamer te delen met mij. Je houdt van wandelen en erop uit gaan. Gezellig een drankje ergens drinken is niet tegen dovemansoren gezegd.
Een man met een warme familie en hele lieve vrienden. Die kan ik jou in ruil ook aanbieden. Samen maken wij er een hele leuke tijd van en het mooiste zou zijn als dit voor altijd tussen ons kan duren. Wat vind jij ervan?