Ik hou van een warme en sympathieke man, een maatje waarmee ik gezellig mee kan praten, alles mee kan delen, lief en leed. knus op de bank tv te kijken of gewoon in stilte genieten en een boek te lezen. Soms kan uitspatten in vrolijkheid en spontaan iets leuks en onverwachts te gaan doen.
We gaan gewoon eerst lekker praten. Als er een klik is gaan we samen leuke dingen doen. Ik wil het vooral rustig aan doen, maar de achterliggende gedachte blijft. Ik wel echt op zoek naar een relatie.
Het liefst een charmante man die veel liefde in zich heeft en positiviteit uitstraalt. Wat zou het fijn zijn als wij elkaars hart sneller kunnen laten kloppen.
Ik zoek dus een lieve en spannende man, die mij kan delen met mijn carriere. Er staat veel tegenover, ik ben volledig financieel onafhankelijk en weet ook hoe ik moet genieten van het leven. Alleen is genieten met zijn tweetjes toch een stuk fijner dan alleen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fabienne6708, 50 jaar · Nijkerk
Ik val meestal op stoere mannen. Bikers, rockers. Tattoos geen bezwaar ;-) Stuur je even een leuk mailtje? Ben verslaafd
Ambitiheuswel, 53 jaar · Heerenveen
Een zelfstandige man die doet wat hij doet en niet vast houd aan dingen. Een date wel ziet zitten maar niet direct gebonden
Mjaennudan, 51 jaar · Doesburg
Je wilt ook niet echt gevonden worden, Maar je laat het allemaal een beetje op je af komen. Dat is denk ik dan zo het beste?
Harleeey, 51 jaar · Vleuten
Wat ik zoek in een man is iemand die houdt van uitdagingen. Ik vind het niet erg als je onder de tatoeages zit, want ik ben zelf
Gonna Lickit, 54 jaar · Kats
Je bent fan van orale seks en wilt met me naar bed gaan. Ik ben er klaar voor en wil ervoor gaan. Jij ook, hoop ik? We gaan ervoor
Bonjour8, 50 jaar · Amsterdam
Lief klein hou van man 35 - 45 of oude ligt er aan............