Een eenvoudige man die altijd een goede tijd met mij wil hebben. Iemand die de energie heeft om iets te doen en me het gevoel kan geven dat ik speciaal voor hem ben. Slim en heeft een goed gevoel voor humor. Iemand die altijd en overal beschikbaar is.
Jij. Ik kan wachten om van je te houden. Ik ben nu drie jaar vrijgezel na een relatie van zeven jaar. Ik ben nog steeds niet klaar om om een paar redenen in één te zijn. Mijn eerste reden is dat ik nog steeds een rotzooi voel met mijn leven. Ik heb veel te doen om het recht te zetten. Ik ben niet helemaal
leuk, spontaan, interessant, zelfstandig, gezellig en goed gevoel voor humor. Beetje sportief mag ook wel. Het zou een goed inspiratie voor mij zijn ;) Een romantisch diner voor twee bij kaarslicht, met een wijntje op de bank en een spannende hete nacht. Denk jij dat jij hieraan voldoet?? Mail mij!!
Als het jou wat lijkt om met mij lekker geil te genieten, dan zou ik graag wat meer over jou te weten willen komen. Wat jij mij bijvoorbeeld te bieden hebt in bed. Ik kijk nu al uit naar jouw, misschien wel, geile bericht!