Ik zit met smart te wachten op jouw reactie!! En wie weet ben jij die leuke man waar het heel leuk mee gaat klikken! Dan gaan we vast een leuke winter tegemoet! Tot horens ;)
Ook deze rijpe vrouwen uit Noord-Brabant zijn nog op zoek naar sex
Marshafijn, 46 jaar · Fijnaart
♥ Noord-Brabant ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ik vind het erg leuk als jij van honden houdt, lekker samen gaan wandelen. Ik denk dat een man die stevig in zijn schoenen staat het best bij past. Een doorzetter die er helemaal voor gaart als hij iets wil bereiken. Als jij een auto hebt is dat wel handig.
Ben jij die lieve man die mijn leven nog een tikkeltje beter kan maken, waar ik een gezellige en fijne tijd mee kan hebben, leuke uitstapjes mee kan maken en misschien wel de liefde mee kan delen. Dan hoop ik op een leuk berichtje van jou!
Roomster, 45 jaar · 's-Hertogenbosch
♥ Noord-Brabant ♥ Blond haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Ben jij spontaan en ben je ook iemand die graag geniet van het leven. En het ook tijd vind om te gaan genieten van wat meer leuke dingen. Dan hoop ik dat jij het bent die ik nu zoek.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Meymey, 48 jaar · Roermond
Je bent geen claimer maar iemand met een eigen leven, een hobby en/of een passie. Met wel tijd voor wat tijd samen door te brengen.
Singleline, 49 jaar · Gooik
Jij bent man met een warme uitstraling en iemand met charisma. Net als ik kijk je rustig hoe het gaat maar heb je wel de behoefte
JouwMonaLisa, 49 jaar · Schalkwijk
Ik verlang naar een discrete man, woonplaats niet belangrijk, wel verzorgd, hygienisch en gezellig. heeft ervaring, of
Vanpruisen, 47 jaar · Waddinxveen
Jij bent een verzorgde en hygiënische man die heel goed weet hoe een vrouw te verwennen met uitjes, aandacht en .........
E3eV, 45 jaar · Den Haag
Ik zoek een man tussen de 35 en 55 jaar. Dat is belangrijk wat betreft de focus op de dingen waar we mee bezig zijn. Je bent een
Loeees10, 49 jaar · Goudriaan
Heb je er geen moeite mee om eens met een getrouwde vrouw een wandeling te maken? En het samen eens heel gezellig maken? Zie