We kunnen voor elkaar gaan zodra we elkaar een beetje hebben leren kennen. Hoe dan ook is dat een must. Ik wil daar graag werk van gaan maken. Denk jij daar net zo over?
Een eenvoudige man die altijd een goede tijd met mij wil hebben. Iemand die de energie heeft om iets te doen en me het gevoel kan geven dat ik speciaal voor hem ben. Slim en heeft een goed gevoel voor humor. Iemand die altijd en overal beschikbaar is.
MaggyD, 47 jaar · Gemert
♥ Noord-Brabant ♥ Bruin haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Als je op zoek bent naar een neukmaatje, kan ik die rol voor je spelen. Ben je nu klaar voor mij? Laten we deze werkelijkheid voor ons maken. Ik weet zeker dat dit vandaag zo goed voor ons zal zijn.
Als je op zoek bent naar de juiste liefde dan denk ik dat ik je dat ook kan geven. Laten we samen fantastische dingen doen. Ik beloof je dat we vandaag iets geweldigs zullen hebben. Daar ben ik heel zeker van.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
KTP68, 49 jaar · Vleuten
Jij bent een rustige lieve man. Je bent ook alleenstaand en je zoek een maatje om gezellige dingen mee te ondernemen. Je wilt
Heleenxoxo, 47 jaar · Amersfoort
Mis je ook de gezelligheid om je heen net als ik eigenlijk. Dan stel ik voor eens te kijken of wij het gezellig kunnen maken.
Galo, 49 jaar · Zwolle
Ik zoek geen echte meester maar je bent wel een beetje dominant en geeft niet graag de controle over. Ik vind het wel heel geil
Aiman720917, 45 jaar · Hoofddorp
Jij kunt een vrouw met lange benen wel waarderen en bent bij voorkeur een liefhebber van dieren. Verder heb ik geen specifieke
Janette1971, 46 jaar · Schulen
Ik zal wachten op de dingen die je mij voorstelt om stout te zijn. Laten we vandaag iets geweldigs doen voor ons beide. Heb je
LachmetLi, 48 jaar · Borgsweer
Ik ben op zoek naar een man die vol energie zit en het heerlijk vind om dingen samen te doen. Ik ben niet echt gericht op het uiterlijk