Er zijn veel profielen die ik hier heb gezien en het maakt me aangetrokken maar te verlegen om eerst een bericht te sturen, maar zal het proberen. Ik hoop dat een van jullie zal antwoorden. Misschien blijf ik als je in mij geïnteresseerd ben.
Je kunt niet blijven proberen om om alles te blijven lachen, soms raak ik makkelijk geïrriteerd. Ik denk dat wij een klein praatje moeten gaan maken, misschien kun je even op mijn profiel reageren en het met mij over een paar dingen hebben?
Je ben een man die vol in het leven staat, je bent serieus maar ook een lekkere flapuit. Je vind het heerlijk om naar een ondergaande zon te kijken, maar je houd ook van een feestje. Het belangrijkste is dat je graag een vrouw wilt leren kennen!
ik denk dat ik niet al te veel wensen en eisen aan de ander heb en als ik die wel zou opleggen heb ik nog de kans dat je me gillend weg zou rennen haha..
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
FCUtrecht4ever, 45 jaar ·
Je bent spontaan, leuk en gezellig. Meer kan ik niet eisen van je.
EsteehXxx, 48 jaar · Julianadorp
Een ruimdenkende persoon die graag tijd zou willen doorbrengen met een oudere vrouw zoals ik. Niet saai om bij te zijn en veel
Faunneh, 45 jaar · Emmeloord
Je bent een aardige en lieve man die bereid is om me ergens met me naartoe te gaan. Ben je klaar voor de nieuwe stap in je leven
Fotogeniekk, 46 jaar · Essen
Wie heeft er tijd over en wil dat dan wel in mij stoppen? Je bent geduldig en het hoeft niet allemaal direct van jou..
KarenY, 49 jaar · Meppel
ik zoek een man die net als ik lekker op zoek is naar de spanning op te voeren op seks gebied. Het uiterlijk telt voor mij niet
Lekkerepoes1, 47 jaar · Brouwershaven
Een lieve leuke man die graag geniet van het leven.