Ben jij spontaan en ben je ook iemand die graag geniet van het leven. En het ook tijd vind om te gaan genieten van wat meer leuke dingen. Dan hoop ik dat jij het bent die ik nu zoek.
Een man die ook wel een beetje sportief is, het moet niet maar wie weet kunnen we samen hardlopen. Een ondernemende man, die niet saai op de bank wilt zitten na het werk maar die er nog graag op uit gaat en van spanning houd.
Ten eerste; discretie is vereist! Verwacht niet dat ik mijn man verlaat voor de sex. Ten tweede; je beschikt over eigen vervoer, en je kent spannende locaties. Ik ontvang niemand thuis! Je hebt passie en vuur in je hart, romantiek is niet direct een pre, het gaat mij meer om een spannende seksuele ervaring
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
VolleAandacht, 45 jaar · Leuven
Ik spreek alleen in hotels af.
Sneakkie, 46 jaar · Schoorl
Ben jij een gezellige sportief persoon? motiverend, ondernemend en doorslaggevend? Hygienisch enz... Ja, ik heb mijn
Nanneke23, 46 jaar · Kessel
Een vrouw. Jij kan je terugvinden in mijn beschrijving over mezelf.
AwesomeMabel, 47 jaar · Knokke
Ik vind het echt tijd worden voor een leuke vent in mijn leven en hoop die misschien hier te vinden? Een lieve, gezellig man
Dooriene, 47 jaar · Biddinghuizen
Alleen jij en ik is wat telt, we bouwen iets heel leuks op. We doen wat we het leukst vinden en dat is zo leuk voor ons allebei.
Hollandsegenietster, 49 jaar · Holten
Ik zoek echt het avontuurlijke in een man zodat we er samen lekker op uit kunnen gaan, echt kunnen genieten van leuke dingen