Je vindt het niet erg dat we vrienden worden en uiteindelijk beste vrienden worden, dan gaan we verder. Ik ben voorlopig klaar met relaties, dus ik hoop dat dat ook is waar je naar op zoek bent. We zullen gewoon moeten zien hoe ver we kunnen gaan.
Een man die niet in hokjes denkt en mijn uiterlijk ook wel leuk vind. Als jij zelf ook tattoos of piercings zou hebben vind ik dat alleen maar leuk. Jij bent iemand die zichzelf is ieder in zijn waarde laat.
Je bent ook op zoek naar iemand om in je leven te zijn en niet alleen voor een vluchtig moment. Je bent een harde werker en gepassioneerd over de dingen waarin je bent geïnteresseerd. Een fatsoenlijke man door en door.
Ben jij spontaan en ben je ook iemand die graag geniet van het leven. En het ook tijd vind om te gaan genieten van wat meer leuke dingen. Dan hoop ik dat jij het bent die ik nu zoek.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LaLiza, 49 jaar · Schokland
Ben jij die gezellige man , die van plezier houd maar ook van een goed gesprek, dan zoek ik jou! Als je verlegen of onzeker bent
LoetjeSingle, 49 jaar · Kuurne
Volgt
Sunchick, 47 jaar · Drachten
Ervaren meester die mij langzaam en stapjes gewijs in deze (voor mij nog onbekende wereld) wil wijden. Geen extreme dingen.
Lineke68, 49 jaar · Meeden
Je bent een ondernemend type en houd er ook van om lekker op stap te gaan en zien waar je uitkomt. Je hebt lieve ogen en een spontaan
Bellejoel, 48 jaar · Maarsbergen
Je herkent je in mijn verhaal en wilt er samen aan werken om het gemis op te vullen. Koffers pakken om bij me in te trekken, hoef
JennaMe, 46 jaar · Stadskanaal
Je houdt ervan nieuwe vrienden te maken, want ik zal je aan hen voorstellen. En je ziet me graag naakt voor je ogen! En je houdt