Ben jij die charmante man van 35+, die het met mij nog veel gezelliger wil maken? Stuur mij dan een berichtje waar ik blij van word. Afstand is geen bezwaar, uit de buurt of niet.
A bon vivant, een levensgenieter dus, dat moet jij wel zijn. Het leven is zo mooi dat wij samen elke dag daar het maximale uit moeten proberen te halen. Ik wil een energieke man die veel wilt doen en mij, op zijn tijd, wel eens wilt verrassen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
-Laila-x, 46 jaar · Assen
Iemand die niet aarzelt om met me te praten en ik zal geïnteresseerd zijn in zijn persoonlijkheid. Die kan genieten
Theeleutje1, 46 jaar · Rumst
Misschien weet jij wel wat de reden is dat ik nog steeds alleen ben haha? Nou, hoe dan ook wie weet vind ik hier het geluk wel,
Divine68, 49 jaar · Hoorn
volgt
Laudiclau, 49 jaar · De Meern
Een man die wel van fijne gesprekken voeren houd, dat is toch de basis waar het mee begint. Verder zou ik het geweldig vinden
Allieca, 46 jaar · Ossenwaard
wil hier een ware liefde vinden voor een levenspartner, ik heb een vriendelijke, oprechte, volwassen en stabiele man nodig.
Au Drey, 45 jaar · Antwerpen
Ik wil weten of we het samen kunnen doen, gewoon samen tijd doorbrengen en doen wat we willen. Om een mooi leven vol liefde op