Ik wil een potentiële partner vinden of ontmoeten, inclusief vrijen. Je zou fysiek aantrekkelijk en gezond moeten zijn. Ik hou van mannen met 6-pack. Ik wil een gepassioneerde zoener en romantische seks.
leuk, spontaan, interessant, zelfstandig, gezellig en goed gevoel voor humor. Beetje sportief mag ook wel. Het zou een goed inspiratie voor mij zijn ;) Een romantisch diner voor twee bij kaarslicht, met een wijntje op de bank en een spannende hete nacht. Denk jij dat jij hieraan voldoet?? Mail mij!!
Je bent idealistisch, wat betekent dat je je dromen waar wilt maken. Je bent net zo ongeduldig als dat je geduldig kan zijn, bent erg lief, houdt van kattenkwaad,, bent speels en serieus, Ik ben geïnteresseerd in mensen en denken en kan niet tegen onrechtvaardigheid, zou fijn zijn als jij dat ook
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jokkebrok, 49 jaar · Mechelen-aan-de-Maas
Je bent net als ik niet echt op zoek je weet niet zo goed wat je wilt en je hoopt er dan met mij misschien wel achter te komen dat
Blanche, 48 jaar · Rotterdam
eerlijk- oprecht- warm- een kerel waar je eventueel echt op kan bouwen ben je gezellig hou je van het leven en vind een vriendschap
Messandra, 49 jaar · IJsselstein
Groot geschapen pik die uren door kan gaan.
Fleurbaak, 45 jaar · Baak
In ieder geval geen stijf persoon met overhemd en broek strak in een vouw maar gewoon lekker losjes en in voor een dolletje.
SweetRozan, 48 jaar · Monnickendam
Betrouwbare, vriendelijke man met veel interesses en veel zin om samen met mij de wereld toe te lachen. Laten we elkaar snel
Bella4ever, 46 jaar · Almere
Ik vind het leuk om dingen te doen die ons gelukkig kunnen maken, vooral in bed. Als je van voorspel en erotische massage houdt.