Enig niveau gewenst, vriendelijk en respectvol, affiniteit met kinderen een vereiste. Geen kroegloper maar een gezellige man die zijn verantwoordelijkheden kent en neemt. Herken je je hierin? Dan hoop ik op een leuk berichtje van jou.
Ben jij die lieve man die mijn leven nog een tikkeltje beter kan maken, waar ik een gezellige en fijne tijd mee kan hebben, leuke uitstapjes mee kan maken en misschien wel de liefde mee kan delen. Dan hoop ik op een leuk berichtje van jou!
Ik zoek een man die er leuk uitziet en een grote persoonlijkheid heeft. En een goed gevoel voor humor moet hij zeker hebben! Ik heb een man nodig die niet alles serieus té neemt en weet hoe te ontspannen en zichzelf en een vrouw weet te vermaken.
Ik ben klaar voor de dingen die je mij kunt aanbieden. Zorg er gewoon voor dat we die vandaag kunnen doen. Wat doe je op dit moment? Ik weet zeker het leuk zal gaan worden.
Ik ben speels maar je realiseert je wel dat dat voorlopig gewoon met de kleding aan is dus als je wilt reageren voor sex? NIET doen. Ik wil gewoon een relatie opbouwen gebaseerd op vriendschap oke?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Meetmenow, 48 jaar · Schore
Je hebt het met mij te doen en niemand anders,...tenzij jij nog een leuke dame weet die mee wil doen?
Droeftoeter, 47 jaar · Bilzen
Ik vind het belangrijk in een relatie dat je veel overeenkomsten hebt, maar dat je ook op veel vlakken verschilt. Zo kun je
Liek3, 45 jaar · Oude-Tonge
Zeker van je zaak en je weet precies wat je wilt? Dan hoop ik dat hierbij de eerste stap snel gezet kan worden. Ik geef je alle
Wet69, 48 jaar · Rotterdam
leuke man en/of vrouw om leuke dingen mee te doen.
UnDress, 47 jaar · Linschoten
Ik hoop jou, man van mijn dromen, hier te vinden en leuke spannende dingen mee te kunnen doen ;) XXX
Vansummeren, 46 jaar · Utrecht
Ik zoek gezellig contact en wie weet wat er uit voortvloeit.