Ik zoek gewoon een lekker man, je weet wel zo een kruising tussen een stevige macho, knuffelbeer, gentlemen en een zachtaardige goedsul. Dus eigenlijk van alles een beetje in 1 man.
Voetbal ga je voor thuisblijven. Je weet van tevoren wat er komt en je gaat er zeker voor zitten. Je wilt dan ook niet gestoord worden maar ook niet alleen zijn. Je bent verder gewoon een leuk persoon en af en toe een pint teveel moet kunnen. Ik kan weleens vergeten hoeveel ik op had.
Je bent net als ik en geniet gewoon van het leven maar er is toch iets wat je mist. Je bent een leuke man die wel van een romantisch avondje houd en die me behandelt zoals je een vrouw moet behandelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SunnyDay680722, 49 jaar · Opvelp
Lekker gek of zelfs een beetje geflipt. Tussen de dieren wonen op een boerderij is waar je van droomt. Je houdt van massages
Angelica710826, 46 jaar · Almere
Vriend te zijn in de volle betekenis van het woord? Dan zou ik jou wel eens willen ontmoeten. Interesse ? Jij bent de jager,
Cherish70, 47 jaar · Galmaarden
Ik zoek een fatsoenlijke en degelijke man die aardig genoeg is om mijn reisgenootje te kunnen zijn. Zou je deze uitdaging
Goedgemutst69, 47 jaar · Aartrijke
Jij houdt van grapjes en maakt ook graag plezier. Je bent ongeveer van mijn leeftijd en bent ook op zoek naar een levenspartner,
Mildred1968, 49 jaar · Wissenkerke
Ik ben op zoek naar een langdurige relatie die stevig en concreet zou zijn. Ik heb geen berichten van iemand anders nodig.