Ik zoek een man die die zich conditioneel goed gedraagt en wie nog steeds samen is of in een relatie, lijkt me verschrikkelijk. Wil iemand voor mij alleen.
Arna196808, 49 jaar · Oudenaarde
Je bent bekend met de sofs SM en voor een bondage schrik je niet terug. Dat ik nog op dat terrein onervaren ben dat vind je alleen maar spannend. Van mij hoef je niet direct ervaren te zijn want samen kunnen wij op dat terrein ook onze ontdekkingen doen.
Ienieminie, 56 jaar · Bathmen
Een man die ook de sex mist in zijn leven. Een heerlijke knuffelbeer die wel iets meer wil dan alleen maar knuffelen. Een man die weet wat een vrouw nodig heeft en die dat dan ook kan geven. Ben je lief,teder en discreet? En heb je zin om je sex behoefte weer op peil te krijgen dan mag je me een berichtje terug doen. Ik wacht op je!
Zoektgraag, 72 jaar · Gent
Ik ben op zoek naar een gezellig maatje, die met mij door dik en dun wil gaan. Iemand die van lezen houd, een goed gevoel voor humor heeft, eerlijk, betrouwbaar, iemand die een vrouw goed weet te vermaken. Het gezellig vind om samen uit eten te gaan, naar het theater, maar het niet vervelend vind om gezellig thuis wat samen te gaan doen
Je verwacht ook geen wonderen, je bent al lang tevreden met een normale vrouw en een leuke vriendschap. Wat er nog zou kunnen gebeuren zal volledig van ons afhangen natuurlijk.
Je bent een nette man, die met mij nog een mooie toekomst op wil bouwen. Je bent positief en ondernemend. Ik kan nu wel een hele waslijst neer schrijven maar ik zou het fijner vinden om dit te ontdekken als we samen zijn.
Ik ben op zoek naar een discreet seksmaatje, in omgeving Nibbixwoud, Noord Holland. Daar omheen in overleg. zou graag weer een lekkere seks ervaring willen beleven op mijn leeftijd. ben niet al te moeilijk op dit gebied maar experimenteren in overleg.
Bewust en positief denkende man die zelfstandig kan zijn maar ook samen.
Beike1960, 57 jaar · Havelte
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Gezet lijf
Ik zoek iemand voor een nieuwe start en ik hoop dat ik dat ene vonkje hier zou kunnen vinden. Ik ben in eerste instantie op zoek naar vriendschap, want je kunt liefde niet overhaasten.
Ik ben een actieve, eerlijke en romantische persoon. Ik ben grappig en vrolijk. Ik lach graag en lach. Ik ben een emotionele persoon, maar ik denk dat mijn humeur zoet is. Ik leer en werk hard voor het bereiken van al mijn doelen. Ik ben een hopeloze romantisch die leuk vindt om plezier te hebben. Ik denk niet
DebbieMaas, 50 jaar · Maastricht
♥ Limburg ♥ Gekleurd haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Stuur me geen flirt berichtjes. Ik reageer alleen op echte berichten. Ik snap dat je niet meteen een foto in je profiel zet, maar stuur hem dan in elk geval mee als bijlage. Je kunt jezelf nog zo goed omschrijven ik wil je gewoon zien.