Tja, alles wat ik hier boven heb geschreven, dat wil je wel doen. En misschien heb je zelf ook nog wel geile ideetjes, ik sta er in ieder geval voor open.
Kousenband, 55 jaar · Steenwijk
Een discrete man die veel aandacht en zorg besteed aan het verwennen van een vrouw. lief en teder en vol met vurige passie. hygiene is een pre.
Annemanne, 49 jaar · Balloërveld
Je verwacht ook geen wonderen, je bent al lang tevreden met een normale vrouw en een leuke vriendschap. Wat er nog zou kunnen gebeuren zal volledig van ons afhangen natuurlijk.
Aansteller, 56 jaar · Groesbeek
Ik wil eigenlijk alleen maar een hele lieve vriend. Ik heb geen wensen over het uiterlijk. Dat komt gewoon niet op de eerste plaats. Als jij een warme uitstraling hebt met een grote glimlach kun jij mij sowieso wel betoveren. Ik vind het wel leuk als een man attent is.
Je bent een echte liefhebber tussen de lakens of misschien op een spannende plek. Hygiëne belangrijk vind. En dol is op een maatje meer, heb je lekker wat houvast.
Heerlijk samen naakt door het huis heen lopende genietend van elkaar, en niet van elkaar af kunnen blijven lijkt mij gewoon super, hoor dat jij ook zo mag zijn. Heerlijk elkaars fantasieën inwilligen en genieten van andere mooie heerlijkheden. Als dit je aantrekt ben je de juiste persoon
Iemand die het belangrijk vindt dat je samen geniet van de seks, het is geven en nemen. Iemand die weet wat respect betekent. En iemand die me nu niet nog eens een hele tijd laat wachten om seks te hebben.
Je zal het met mij moeten doen, alle sloeries uit mijn familie heb ik geen contact meer mee. Dus als je voor mij gaat zal je ook echt geen illusies moeten hebben van misschien is er nog iets anders leuks in haar familie.
Ik heb altijd wel een fantasie gehad over licht getinte tot donkere mannen of latino mannen..heel exotisch enzo dus daar sta ik ook wel voor open. Wil weleens wat anders zoals ik al aangaf, een man die me kan laten zien en voelen hoe het hoort en hoe je de seks echt spannend en geil kan maken.
Ik zoek een man die zijn vele dromen echt vervult, in de beste omstandigheden verkeert en de perfecte vrouw van zijn dromen zoekt zonder de leeftijd of economische situatie in het oog te houden. Wie wil er gewoon voor kiezen om meer lief te hebben en meer te dromen. Ik wil dat ik op een man kan rekenen, wat er
Vrienden heb ik genoeg, en ik zie ze allemaal graag. Maar een speciale verbintenis die tot in het hart gaat. Dat zou helemaal geweldig zijn. Tijd om intens te gaan genieten?