Ik zoek een trouwe, lieve en rustige man die net als ik opzoek is naar een vaste relatie. Een man die mijn afwijkende levensstijl respecteert in ieder geval, en niet klaagt als ik weer overwerk.
Rhana, 45 jaar · 's-Graveland
De ideale man bestaat niet. Of toch wel? Ben jij de ideale man voor mij? Empathisch vermogen, romantisch, een heer in bed die weet hoe hij mij moet verwennen en doet kronkelen van genot? Ik hou van sportieve mannen, liefst geen voetbal liefhebber of anders 1 die niet ALLE voetbalwedstrijden hoeft te kijken. Een man met een hobby vind ik een pluspunt! Lekker je eigen ding kunnen doen vind ik erg belangrijk. Oh ja, nog 1 ding. Jaloezie vind ik een echte afknapper dus...
Val99, 51 jaar · Melick
Ben je een eerlijke man? Niet iemand die in een gecompliceerde relatie zit. Ik wil gewoon meer van mezelf genieten. Kun je iets geweldigs voor me doen? Ik zal veel dingen voor je doen!
LekkerKitten, 47 jaar · Turnhout
Mijn vriend, een minnaar, een man, en gewoon geliefde man!
Rijpe dames in de chatbox
PeepShow, 47 jaar · Casteren
♥ Noord-Brabant
♥ Ik heb blond haar
♥ Ik heb blauwe ogen
♥ Ik rook
♥ Ik heb geen tatoeages's
♥ Ik heb een slank lichaam
PeepShow is op zoek naar:
Ik ben al een tijdje alleen, nooit getrouwd geweest maar af en toe wel een relatie. Mijn collega's vonden het tijd dat ik weer iemand tegen kwam die mij van top tot teen zal gaan vertroetelen. (Nu doen mijn trillende speeltjes dat...) Hoewel ik denk dat dat eerder andersom zal zijn. Als zij eens wisten wat voor een nymfomaan ik ben?? Haha!
Je bent net als mij zo nieuwsgierig hoe het uit zal pakken en gaat er vol overgave met mij in. 1 ding staat voorop en dat is dat het genot ons aan niks zal gaan ontbreken.
Ik weet eigenlijk niet waar ik nu precies op val. Een hoog libido is wel de meest belangrijke eigenschap die je moet bezitten. Verder mag je ook best wat jaartjes jonger zijn, dat vind ik stiekem wel spannend
Wat mijn oudere buurman zegt is waar, helemaal als het gaat om mijn goddelijke lichaam. haha, lieve oude man, maar dat is er wel zo eentje die nog wel wat langer omkijkt als hij mij voorbij ziet lopen. Dat soort aandacht kan ik wel waarderen, het doet me goed en soms word ik er behoorlijk geil van.
Je ziet het wel zitten, om samen uit te vissen hoe leuk wij elkaar vinden. Je bent graag thuis, maar vind het ook leuk om een keer samen wat te ondernemen en je bent niet bang voor water.
ik hoop dat jij lekkere meid bent die mij kan bevredigen want dat is wel moeilijkomdat ik bijna altijd geil ben. ik zou het ook lekker vinden dat mijn vriend soms mee mag doen
Ik ben op zoek naar een lieve man die me een beetje warmte en liefde kan geven, een man met een goed hart en die ook dol op dieren is. Net als ik wil je niet langer alleen door het leven gaan en ben je klaar voor de volgende stap in je leven. Gaan we samen een keertje uit?
Elineeee, 48 jaar · Hijken
♥ Drenthe ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Een serieuze man die mij ook serieus neemt. Maar toch genoeg humor hebben en relativeringsvermogen. Iemand die het leuk vindt om samen iets te doen. Al is het maar samen genieten van een kop koffie of een glas wijn. Iemand waar ik mijn verhaal tegen mag en kan doen maar die andersom mij ook deelgenoot maakt
Ik ben op zoek naar een lieve man die het leven serieus neemt. Die een doel in zijn leven heeft of zijn doel dus al bereikt heeft. Die het niet erg vind om over zijn gevoel te praten en die ook goed kan luisteren.