Ik wil iemand met wie ik een goede babbel kan maken. Kan lachen en leuke dingen kan doen. Een goede vriend dus. Geen saaie piet, maar gewoon iemand met humor. Ik denk dan niet dat het veel zal uitmaken als je een relatie hebt toch?
Ook deze rijpe vrouwen uit Limburg zijn nog op zoek naar sex
Snoopybaran, 55 jaar · Gennep
♥ Limburg ♥ Bruin haar ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Ik kan me vaak niet vinden in de denkwijze van leeftijdgenoten met altijd klagen over de jongere generaties naar mijn mening komt dat door tunnelvisie gewoon omdat ze de moeite niet doen jongere generaties te begrijpen. Ik zoek dus een man die wel die moeite doet of anders zelf juist van een jongere generatie
Els1958, 59 jaar · Roermond
♥ Limburg ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Slank lijf
Geen sexafspraken, en geen manne hoeven te reageren. Voorkeur lesbiennes vanaf 50 jaar om samen over van alles te kletsen, chatten. Een luisterend oor en een goed gesprek vind ik ook heel fijn. Een gewone vrouw ,geen opmaaktype, een sportief type.