Rechttoe rechtaan, dat werkt voor mij niet dus als je van vluggertjes houdt, dan hoef je niet te reageren. Heb je daarentegen veel tijd, veel fantasie en een goed uithoudingsvermogen dan staat mijn mailbox voor je open..
Lieve zacht aardige man die graag seks wilt maar met vriendschap, die graag wat leuke dingen met me wilt doen.
MarieLouiske, 64 jaar · Kortijs
♥ Limburg-be ♥ Groene ogen ♥ Gezet lijf
Een rustig persoon maar wel iemand waar ik terecht kan, die het fijn vindt om in mijn gezelschap door te brengen. Waar ik mee kan lachen en huilen en leuke, toffe dingen doen. Iemand die betrouwbaar is en het niet te snel wilt opgeven als het niet allemaal loopt zoals je wilt.
Als je interesse hebt in mij, laat me dat dat weten. Ik weet zeker dat we het leuk en spannend kunnen hebben samen. Ik wil alles bij je doen, alles wat je lekker geil kan maken.
Echte zachte, eerlijke en vriendelijke man. Ouder of jonger doet er niet toe. Kan me begrijpen en zorgzaam voor me zijn. Ik wil een eenvoudig leven, makkelijk in de omgang, geniet van elk moment van ons leven,en een gelukkige persoon zijn .
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
VlaamsGenieter, 64 jaar · Rumbeke
Jonge man die valt op oudere vrouw. Ervaring zou erg leuk zijn. Dit omdat ik enkel het gewone hebt meegemaakt en nu echt iets
Stout56, 61 jaar · Bakkeveen
Niet zoekende naar vastigheid liefde of een relatie maar naar plezier en seks.
Claar57, 60 jaar · Emmen
Welke leuke, gezellige man maakt mijn leven net weer even een stukje leuker? We hoeven niet direct te gaan samen wonen hihi,
Vogelhuisje, 64 jaar · Hilvarenbeek
Een leuke aantrekkelijke man van rond mijn leeftijd (of iets jonger of ouder) met een heerlijke dikke pik die het spannend
Mijnspeurtocht, 64 jaar · IJsselstein
Ik zoek een spontane man, ondernemend, houdt van lekker eten onder het genot van een drankje, zorgzaam en lief. Je houdt ervan