Zin in een verzetje gewoon ergens even tussendoor of samen gewoon even een weekendje weg. Veel kan geregeld worden al moet het goed gepland. Ben ik veeleisend nee wel vind ik het belangrijk dat wij samen kunnen lachen, dat je verzorgd ben en een stout randje bezit. Is dat oké?
Ik wil het graag samen gezellig hebben, iemand om tegenaan te kruipen, mee te kletsen, leuke dingen te doen en veel meer. Eigenlijk een maatje, een vriend, niet direct om een vaste relatie mee te beginnen.
Vind je het idee van een hapje en een drankje ook goed of zie jij het de eerste keer wel anders? Ik sta open voor veel dus ik hoor graag je mening.
Femke600825, 57 jaar · Genk
♥ Limburg-be ♥ Gekleurd haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Een man die geduldig genoeg is om mij naar hem toe te laten groeien, die niet alles ineens wilt maar het stap voor stap doet. Humor is belangrijk maar je kunt niet alles weg lachen, je kunt ook een serieus gesprek aan gaan. Reislustig zijn is een pluspunt.
Ulricjke, 57 jaar · Genk
♥ Limburg-be ♥ Blond haar ♥ Blauwe ogen ♥ Dik lijf
Ik kan intens genieten van een man die zowel actie durft te ondernemen als die zich ook over durft te geven aan een vrouw. Ben je niet bang om bijv. geblinddoekt te worden om vervolgens een body 2 body massage, orale massage of .... te ondergaan? Dan zou ik zeker niet te lang wachten om mij te benaderen. Verzorging
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lekkerinmnvel, 58 jaar · Dordrecht
Hoe sta jij in het leven? vrij en open? ben jij opzoek naar een date of een vaste relatie? Ik zou alles van je willen weten als
Metoyou4, 55 jaar · Kapelle-op-den-Bos
mag ik ontdekken
Gerdawil, 55 jaar · De Meern
Romantisch, hygiënisch, charmant en open.
Donders, 56 jaar · Houten
Past mijn profiel je een beetje en lijkt het je wat om met mij in leuk contact te komen, elkaar te leren kennen en sta jij open
Pontbuffetdame, 58 jaar · Harlingen
Ben jij een man die ook net als mij op zoek is naar gezelligheid?
Jomandah, 56 jaar · Middelburg
Je bent een man die altijd spanning zoekt. Je vind het standaard gedoe niet echt aantrekkelijk maar verleiding kan je goed