Waar jij mij echt blij mee kan maken is wanneer ik thuis kom en jij staat in de keuken (ik sta zelf namelijk voor mijn werk de hele tijd in de keuken) ! Het hoeft geen 3 gangen menu te zijn een lekker broodje hamburger is ook goed. Het idee dat iemand voor mij wilt zorgen maakt mij gelukkig.
Op zoek naar een vriendschap die uit kan monden in iets moois. Ik zoek iemand om mee te praten en lol te hebben. Films kijken, sporten, een biertje drinken enz.
Zelfs als ik oud ben, hou ik ervan om te blijven groeien en leren. Ik wil een leven hebben buiten familie en werk. Het zal geweldig zijn als mijn sociale leven een mix is ??van familie-evenementen en kennissen uit werk of andere clubs die ik vrienden kan noemen.
Een echte man die van het leven geniet,dat is waar ik naar op zoek ben. Een man die weet wat een vrouw geweldig vind en daar op in speelt. Ik denk dat we elkaar veel te bieden hebben als we willen. Jij ook?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bikiniebabe, 58 jaar · Doesburg
Durf jij mijn slaaf te worden, en alles te doen wat ik je zeg te doen? Bent bereid om hulpmiddelen te gebruiken, en ermee te doen
TaartjeCeline, 58 jaar · Heindonk
Wat is nu de bedoeling dat jij doet? Simpel eigenlijk: de taarten die ik bedenk en maak komen proeven en je eerlijke mening
Donders, 56 jaar · Houten
Past mijn profiel je een beetje en lijkt het je wat om met mij in leuk contact te komen, elkaar te leren kennen en sta jij open
Veertigplusster, 57 jaar · Urk
Je ziet het wel zitten, om samen uit te vissen hoe leuk wij elkaar vinden. Je bent graag thuis, maar vind het ook leuk om een keer
Steljevoo590929, 58 jaar · Eijsden
Jij bent een man die snapt hoe ik mij voel! Die ook heel veel zin heeft in sex maar tekort komt of zich misschien niet wil binden.
Klasien, 55 jaar · Anjum
Hallo lieve man, ik zou graag iemand willen ontmoeten die samen met mij een leuke tijd tegemoet wil gaan., Een leuke vent om