Stoere machoman, cowboy/rocker/gangster/biker, dat windt me allemaal zo op. Niks liever doe je dan een vrouw van top tot teen heerlijk verwennen met je heerlijke geile praatjes, spannende kleding en het gebruik van je heerlijke gereedschap. Laat me wat van je horen, ik sop al.
Hotels het heeft wel iets volgens jou. Je bent redelijk geschapen en een avontuur in het hotel vind je geweldig. Ook heb je hoge verwachtingen en wil je die uit laten komen. En indien je dat bij mij ook doet komt het vast helemaal goed.
Jij bent een man die een discrete relatie zoekt, voor jou is dat heel belangrijk. Je hebt thuis gewoon je relatie, maar je mist seks. Je zoekt een seks buddy. Voor liefst meer dan 1 X.
Ik heb niet veel eisen, zolang de seks maar goed aanvoelt en wie weet zal het dan wel voor herhaling vatbaar kunnen zijn. Ik hoop dat jij dan wel een beetje ondeugend bent. ;)
Op zoek naar een vriendschap die uit kan monden in iets moois. Ik zoek iemand om mee te praten en lol te hebben. Films kijken, sporten, een biertje drinken enz.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RooieAnn, 58 jaar · Mierlo
Jij bent een lieve man die ook alleenstaand is. En net als ik ben je dat zat. Je leeftijd is niet belangrijk, wel dat je nog energiek
Shirleyxxx61, 56 jaar · Almere
Ik haat, mensen die veel liegen. leugenaars gaan naar de hel toch? Ik wil een eerlijke man, en natuurlijk als je er goed uitziet,
Ber Oktober , 57 jaar · Zwolle
volgt
DearEmm, 56 jaar · Biddinghuizen
Ik ben er klaar voor. Het gaat goed met mij, ik heb een lichte obsessie als het gaat over vlinders en zeemeerminnen Ik ben niet
Tarraaa, 55 jaar · Makkum
Een heer die in staat is om lief te hebben, een man die alles zal doen voor de liefde en voor zijn lover. Ik hoop dat je een charmante
QueenJenna, 57 jaar · Ninove
Een leuke lieve betrouwbare man, in een relatie vind ik het erg belangrijk dat je open naar elkaar kunt zijn en goed met elkaar