Ik heb niet veel eisen, zolang de seks maar goed aanvoelt en wie weet zal het dan wel voor herhaling vatbaar kunnen zijn. Ik hoop dat jij dan wel een beetje ondeugend bent. ;)
Als je van kinderen houdt, dan zijn we bedoeld om samen te zijn. Een vriend of meer dan vrienden die ik tot het einde van mijn leven kan doorbrengen. En er zijn een heleboel dingen waar we het over eens zullen zijn.
Ik ben op zoek naar iemand die, net als ik zelf, leuke dingen wil doen. Iemand die niet de hele dag thuis wil zitten maar er een leuke dag van wil maken. Samen lekker kletsen en dineren terwijl we genieten van een goed glas wijn. Laat me weten hoe jij hier in staat.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Echtvlaaike, 58 jaar · Echt
En voor jou geldt hetzelfde, ik hoor graag van je wat je graag doet, je goede en minder goede kanten, maar je hoeft je zeker niet
SphiiaX-, 55 jaar · Loenhout
nou voor nu ben ik op zoek naar een echte vriend, een vriendschap die ik kan praten. Maar als er liefdes opduiken. Word ik heb
Etimologica, 59 jaar · Marknesse
Je bent een echte liefhebber tussen de lakens of misschien op een spannende plek. Hygiëne belangrijk vind. En dol is
SingleLucinda, 55 jaar · Hertsberge
Ik wil een man zien te vinden die gek op het leven is, en dat met mij wil delen. Het is zo geweldig dat we er voor elkaar kunnen zijn.
HereIsTina, 58 jaar · Hoogezand
Ik zoek een man die die zich conditioneel goed gedraagt en wie nog steeds samen is of in een relatie, lijkt me verschrikkelijk.