Mijn man en ik hebben jaren een sexclub gehad. Helaas is deze een paar jaar terug afgebrand. Dat was een heel zware periode voor ons. Gelukkig heeft het geen invloed op ons huwelijk gehad zoals je soms wel eens hoort. We zijn langzaamaan alles weer aan het opbouwen. En daarnaast zijn we altijd op zoek naar
Als je een man bent die graag wat avontuur en plezier wil hebben, kunnen we misschien samen genieten. Als je volwassen genoeg bent in het goed en begrijpelijk maken van alle dingen, kunnen we een hele goede match zijn. Je kunt me ook meenemen naar je buitenactiviteiten, want ik ben graag buiten.
Zijn jouw weekenden ook saai en alleen, en wil je daar net als mij verandering in brengen door eens af te spreken met een spontane gescheiden vrouw? Misschien ben je zelf gebonden maar ben je alsnog vaak alleen, mag je ook zeker contact met me opnemen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MissNanda, 53 jaar · Coevorden
Discreet (hoewel er geen man overboord is als hij er achter komt hoor, meer voor de vorm), hygienisch, fantasierijk, niet
MissyX, 53 jaar · Gennep
De liefde is goed, maar zelf ben ik meer in voor een spannende seksrelatie. al dat gedoe heb ik langzamerhand genoeg van gekregen.
Adorabele, 52 jaar · Arnhem
Ben jij zo iemand die wel een onervaren vrouw wat betreft daten mee uit zou durven vragen. Het is niet zo dat ik een muurbloem
Onevenaard, 51 jaar · Rotterdam
je bent zachtaardig en meegaand. Niet dat je op alles ja en amen moet zeggen maar je hebt respect voor mijn mening en ideeën.
Clairemeester, 51 jaar · Breugel
Vrolijk- zorgzaam en gezellig en natuurlijk een muziek liefhebber.
Christelkuh, 52 jaar · Zeist
Ik zou een man willen leren kennen , eentje dat niet reikt naar de wolken , niet teveel verwacht van mij omdat hij te hoog wil