Geil dat moet je zeker zijn en een forse dame is juist wat je wil. Reageer dan snel want ik heb er zin in en heb zelfs al mijn smoesje klaar voor mijn vriend. Je bent schoon en geschoren en als je dat niet bent dan mag ik dat wel doen hoop ik.
Zijn jouw weekenden ook saai en alleen, en wil je daar net als mij verandering in brengen door eens af te spreken met een spontane gescheiden vrouw? Misschien ben je zelf gebonden maar ben je alsnog vaak alleen, mag je ook zeker contact met me opnemen.
Mannen hoeven niet te loeren op een relatie, om kans te maken op mijn vermogen. Ik ben alleen op zoek naar iets seksueels, zonder de nare gevolgen te hebben die in een normale relatie ontstaan.
een leuke vlotte niet onaantrekkelijke man die discreet zal zijn. Met een stoer uiterlijk, dominant maar wel met een zacht innerlijk. leuk postuur, wat gespierd mag ook en natuurlijk goed verzorgt.
Jij vindt het niet erg dat ik al een relatie heb en kan dit waarderen. Jij houdt ervan uitstapjes te maken en vooral veel plezier te hebben. Wat er volgt, dat moet voor jou spontaan zijn.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Wijntjerbij, 50 jaar · Haasrode
Mannen die van het leven houden. Oh en ja, ik heb graag dat je wat langer dan me bent. Meeste mannen die me leuk vinden zijn kort.
Stillhot, 52 jaar · Aardenburg
Lief, romantisch, maar ook ervaren?
Kiimmygiirl, 51 jaar · Hardenberg
Ik zoek een man; een netjes verzorgd uiterlijk. Mocht je aan deze omschrijving voldoen en lijkt het jou wel wat met een oudere
Marcus65, 52 jaar · Maassluis
Jij en je dochter/vriendin houden er van om spuitend klaar te komen
Zeeropwindend, 50 jaar · Zaandam
Genieten van het leven, niet saai, houden van uit eten gaan, niet te veel druk willen leggen
MirnavanH, 54 jaar · Linden
Een eerste afspraak wat het begin kan zijn van een lang leven nog samen. Ik zie het al voor me, maar of jij dat ook voor je ziet